Nabídka služeb

Dokumenty, reportáže, sport, cestopisy, dlouhé záznamy - aktuální zpravodajství. Rodinné záznamy—svatby, křtiny.

Naše firma se zabývá natáčením a následným zpracováním záznamů ve všech TV formátech. Natáčíme pro všechny TV stanice aktuální zpravodajství a sport.

Firma si za dobrou, poctivou a dlouholetou práci ve filmovém průmyslu získala skvělé renomé a to nejen v českých zemích. Náš profesionální přístup a kreativita je hlavním tažným motorem celé firmy. Máme tým stálých spolupracovníků od slovní přípravy přes organizaci výroby až po různá filmové a umělecké profese.

Jednotlivé reportáže ozvučíme, provedeme komentář a sestříháme na požadovanou délku.

SVATEBNÍ VIDEO
– zarezervujte si již dnes krásnou vzpomínku živého obrazu a čistého zvuku budete mít o starost míň.


OBŘAD
– natočíme, sestříháme, ozvučíme a doplníme i Vašim komentářem. Dílo Vám odevzdáme na DVD nebo BD s originálním potiskem. Celkem 2 natáčecí hodiny.
Cena 2000 Kč nebo ekvivalent €


CELODENNÍ NATÁČENÍ
– začneme dle Vašich představ v ranních hodinách, pokračujeme obřadem, slavnostním obědem, novomanželským sólem na parketě, odpoledním programem a po domluvě přijedeme udělat závěr. Výsledná délka DVD nebo BD je kolem 1 hodiny za předpokladu, že se nedomluvíme jinak. Celkem 12 natáčecích hodin.
Cena 6 000 Kč nebo ekvivalent €


Jelikož neznáme Vaše zázemí jste vlastně Vy, kdo si určuje co a jak si přeje zaznamenat. Proto se nestyďte říci cokoli chcete mít na svatebním videu. My jsme tu pro váš jedinečný den.

Ke každému záznamu Vám přiřadíme fotografie, budete li požadovat uděláme také záznam na několik kamer a snažíme se být nenápadní - tedy ti vzadu. Budete li chtít provedeme také několik rozhovorů se svatebčany. Jezdíme vlastním autem, které je již zakalkulováno do ceny záznamu.

Provádíme video přepisy starých 8.mm a 16.mm kotoučků - kazet VHS a S VHS – DV a mini DV na DVD a BD. Vaše dodané záznamy můžeme dodatečně ozvučit načteným komentářem a to nejen v českém jazyce, podbarvit rozmanitou hudbou, otitulkovat a samozřejmě sestříhat.

reference reference reference reference

KONTAKTNÍ ÚDAJE

mapa

Riegrova 21
Nový Jičín
741 01

Tel: +420 728 023 231
Skype: videofotopujcovna
Email: jan.plasil@tv-zpravodajstvi.eu

penzion-right.jpg

Copyright (c) 2010 TV-Zpravodajství.eu | Created by TANO - P.S. spol. s r.o.